Kontakt


Szczepan Rachwalski

UWAGA!!!! Naprawa płyt wymaga wielkiego skupienia więc proszę żadnych telefonów!!! ( stary numer nie aktualny!!)Wszelkie pytania zamówienia proszę kierować tylko wyłącznie na serwis1@vp.pl (Odpowiadam najczęściej w godzinach po południowych 14-16)
Uwaga Aby ułatwić i przyspieszyć odpowiedzi w zapytaniu podajemy swoją miejscowość i oznaczenia chassis w LG malowane na płytach głównych zaczynające się od L?? LD??, LE??, LC?? PD?? (zawsze takie oznaczenie jest)
Dla tv Samsung tylko wyłącznie oznaczenie na laminacie BN41-????? wszelkie inne numery zaczynające się od EAX...czy EBT... BN94-... i modele tv i fotki nie mają dla nas żadnej informacji i znaczenia

Naprawiamy tylko wyłacznie te modele które są w naszej ofercie
Nie naprawiamy wysyłkowo BN41-01444, LD01, L*01, L*22

 

Nasz serwis działa nieprzerwanie od 1989 roku. Zajmujemy się głównie naprawą telewizorów wszystkich marek.

 

Od wielu lat specjalizujemy się w naprawach płyt głównych main tv LG i Samsung.

 

Naprawy płyt wysyłkowo wykonujemy głównie tylko takie modele płyt do których posiadamy tv testowe na których każdą płytę przed odesłaniem testujemy.

 

Naprawione płyty działają wiele lat, co najmniej tyle ile działały od zakupu, udzielamy gwarancji na okres od 6(reballing procesora) do 12(wymiana nand i innych układów) miesięcy, po tym okresie o ile to możliwe naprawiamy takie płyty praktycznie po kosztach ale to jest bardzo znikoma ilość.

 

W przypadku gdyby przysłanej płyty nie dało się naprawić odsyłamy na własny koszt.

 

Wszystkie wysyłki płyt dostarczonych do godz. 13 odsyłamy naprawione sprawdzone w tym samym dniu.

 

Na życzenie paragon/rachunek

 

Wszelkie pytania proszę na serwis1@vp.pl

 

Kontakt (Uwaga odpowiadamy na maile w dni robocze w godz 14-16 w mailu proszę zawsze podać swoją miejscowośc i model płyty)

Adres do wysyłki:

Serwis RTV

50-lecia Kopalni Konin 11

62-540 Kleczew